Služby pro prodávající

Mezi naše další služby patří kompletní servis pro prodávající a profesionální zázemí poskytovaný prostřednictvím spolupracujících realitních kanceláří a agentur z jednotlivých regionů ČR.

Při hledání kupce pro Vaši nemovitost použijeme naši databázi zájemců a investorů, kterou spravujeme v rámci aplikace používané pro podporu prodeje nemovitostí. Vaši nemovitost nabidneme na realitním trhu prostřednictvím vybraných realitních serverů a partnerských realitních kanceláří a agentur.

Standardně se jedná o servery sreality.cz, reality.idnes.cz, hyperreality.cz a mnoho dalších celostátních i regionálních serverech. Nově nabízíme také cílenou inzerci dle regionů www.ceskereality.cz, která je rozdělena podle krajů a dává možnost oslovení přesně vytipované cílové skupiny - jihoceskereality.cz, stredoceskereality.cz.

Důležitým krokem na cestě k úspěšně prodané nemovitost je správně určená cena. Každý prodávající chce jistě prodat svůj dům nebo byt za cenu co nejvyšší. Při určování ceny je ale potřeba správně zvážit všechna kritéria, mezi které patří také čas. Tedy doba, ve které chce prodávající svoji nemovitost prodat. Při pečlivém zvážení všech okolností lze tedy stanovit takovou cenu, která potvrdí známé tvrzení - „Každá nemovitost má svého kupce“.

Makléři Vám budou k dispozici po celou dobu prodeje Vaší nemovitosti. Poradí Vám v otázkách nabídky, Vaši nemovitost budou prezentovat při prohlídkách se zájemci, zajistí právní a notářské služby nebo upozorní na jejich úskalí, poradí se zaplacením daně a udělají zkrátka vše pro to, aby prodej Vaší nemovitosti byl rychlý a bezproblémový.