O nás

Každá otázka má svoji odpověď, každý problém má své řešení a každá situace si vyžaduje svůj postup. Důležité je znát tu správnou odpověď, najít to pravé řešení a zvolit ten nejlepší postup.

Společnost MAGNES GROUP a.s. byla založena jako odpověď na otázku řešení problémů, které si vyžadují vlastní postup. Zakladatelé společnosti prošli oblastí realit, finančního poradenství a při tom se velice často setkávali s problémy těch, kteří spadli do soukolí dluhů a exekucí. Rozhodli se tedy vytvořit vlastní systém, který vyniká svojí specifikací, flexibilitou a schopností reagovat na chování trhu a potřeby současného klienta.


Základním prvkem našich služeb je vyřešení dluhové problematiky našich klientů. Zaměřujeme se především na případy dluhů a exekucí napojených na nemovitosti, kdy se snažíme klienta oddlulžit a zbavit jeho závazků před exekučním prodejem jeho nemovitosti v dražbě. tím jsme schopni ušetřit klientovi značné finanční prostředky, mnohdy ve výši i více něž 50 % ceny nemovitosti.  

Vlastní dluhové a exekuční poradenství nabízíme prostřednictvím našich zaměstnaců, kteří se školí u samotných finančních ústavů a také u vybraných exekutorských úřadů. Nic nenecháváme náhodě a vždy pracujeme s těmi nejnovějšími informacemi na té nejvyšší odborné úrovni.

Otázka exekucí se logicky stala součástí snad všech oblastí lidské činnosti, protože je především ve spojení s bydlením a příjmy častým problémem českých domácností a podnikatelů. Slovo exekuce je všeobecně vnímáno jako konec, tečka za něčím. Ale i exekuce má své řešení a tím může být právě využití našich služeb a správné nastavení podmínek každého řešeného případu. Ve spojení s dobrou znalostí finančního a realitního trhu lze řešený případ realizovat i ve chvíli, kdy běžné znalosti nestačí. Pro klienta se stane naše řešení novým začátkem bez dluhů, exekucí a dalších závazků. 

Realizaci realitních obchodů zajišťujeme prostřednictvím partnerských realitních společností, které patří ve svém regionu k těm nejlepším. Umožňuje nám to pružně reagovat na chování realitního trhu v návaznosti na jednotlivé regiony ČR. Při finančním poradenství využíváme finanční poradce, které pečlivě vybíráme a dbáme na jejich neustálé vzdělávání a přehled o trhu a nabídce bank, spořitelen, pojišťoven, družstev a dalších subjektů nebankovního trhu.

Každá ze služeb tohoto celku musí být ve svém oboru tou nejlepší a proto i služby nabízené společností MAGNES GROUP a.s. jsou špičkové a zcela profesionální v oblasti řešení bydlení, financí, dluhů a řešení exekucí.