Dostali jste náš dopis?

Informace o exekuci na nemovitost, která je ve Vašem vlastnictví nebo spoluvlastnictví, jsme získali prostřednictvím záznamů v katastru nemovitostí.
Získané informace mají pouze obecný charakter a je již jen na Vás, jak s naší nabídkou naložíte. Určitě ale nezapomeňte, že včasné řešení každého problému znamená lepší výsledek a rychlejší dosažení požadovaného cíle.

Řešení máme také pro ty, které ještě exekuce nepostihla, ale mají více jednotlivých úvěrů nebo půjček. Správným řešením je konsolidace dluhů. Pokud ale máte již problémy se splácením a jste v prodlení, banky Vám pomoc většinou odmítnou. I zde je možné nalézt řešení dluhů a exekucí se jednou pro vždy zbavit.

Jednáte již s jinou společností a dostali od ní nabídku? Nabízíme Vám předložení naší nabídky řešení Vašeho problému s exekucí nebo dluhy. Nepřistupujte nikdy na první nabídku a dobře zvažte více možností. Jde přece o Vaše bydlení. ZDARMA Vám vyhotovíme pro porovnání naší nabídku, abyste měli podklady pro správné rozhodnutí.  

Pokud se chcete dozvědět o naší nabídce více, neváhejte zavolat nebo napsat mail. Náš první kontakt bude pro obě strany přínosnější, pokud si připravíte základní informace a budete připraveni na naše otázky.

  • Jakou vlastníte nemovitost?
  • Jste jediným vlastníkem této nemovitosti?
  • Jak velké jsou Vaše dluhy a exekuce?
  • Jaké listiny máte k Vašim dluhům a exekucím k dispozici?

Odpovíme Vám na všechny Vaše dotazy a vysvětlíme, jak dál postupovat. Neváhejte nám tedy zavolat nebo poslat email a již dál neodkládejte řešení svého problému.

Kontaktní formulář

Captcha